D.U.K.

Kas nutinka, kai yra saulės trūkumas?
Jokių problemų! Vanduo gali būti automatiškai pašildytas naudojant 230V maitinimo tinklą. Specialus maitinimo blokas automatiškai įsijungia esant blogam orui arba esant padidėjusiam šilumos poreikiui ir užtikrina, kad vanduo visada būtų tam tikros minimalios temperatūros. 230V maitinimo tinklo jungtis yra parduodama atskirai. Priklausomai nuo boilerio talpos, yra naudojamos skirtingų galingumų maitinimo blokai.


Ar turiu kur nors užregistruoti savo fotovoltinę vandens šildymo sistemą?

Ne! Vandens šildytuvas Fothermo nepaduoda elektros į tinklą. Tai visiškai autonominė sistema, nereikalaujanti specialių leidimų.


Kiek PV saulės modulių galima prijungti prie Fothermo vandens šildytuvo?

Iš esmės kiekis nėra ribotas. Integruotas MPPT valdiklis reguliuoja galią iki 550 W. Kuo daugiau saulės modulių prijungta prie boilerio, tuo daugiau nepanaudotos energijos (perteklius), ypač vasaros mėnesiais.
Šios konfigūracijos pasitvirtino:
10 litrų boileris: 1x saulės modulis
30 litrų boileris: 2x saulės moduliai
80 litrų boileris: 3x saulės moduliai


Kodėl nepasinaudojus klasikine saulės kolektorių šilumos sistema?

Tam yra keletas priežasčių:

1
. Mažesnės investicinės išlaidos. Per pastaruosius 20 metų saulės moduliai atpigo apie 90%.
2. Montavimas yra daug lengvesnis.
3. Skirtingai nei šilumos kolektorių sistemos, saulės moduliai gamina elektrą net debesuotu ir šaltu oru. Tai ypač naudinga žiemą, kai labiausiai reikia šilumos.
4. Nėra judančių dalių, pavyzdžiui, siurblių. Tai padidina tarnavimo laiką ir sumažina priežiūros pastangas.
5. Vamzdžiams nereikia apsaugos nuo užšalimo.


Ar vandens šildytuve Fothermo yra integruotas MPPT sekiklis?

Taip, kiekviename iš mūsų siūlomų boilerių yra integruotas MPPT sekiklis. Tai optimizuoja saulės modulių gaminamą elektrą bet kokiomis oro sąlygomis. Šildymo procesas prasideda nuo 7W iš saulės modulių.


Kokius saulės modulius galima prijungti prie vandens šildytuvų Fothermo?

Prie boilerio galima prijungti visus saulės modulius, kurių atviros grandinės įtampa mažesnė nei 42,4V, nurodyta duomenų lape.
Paprastai tai yra visi 60 ir 120 celių saulės moduliai. Taip pat galima prijungti mažiau celių (t.y. žemesnės įtampos) turinčius saulės modulius.


Kas nutinka, kai boileris pasiekia maksimalią 65°C temperatūrą?

Tada fotovoltiniai saulės moduliai tiesiog išjungiami. Nieko neįvyksta.
Tai nekenkia boileriui ar saulės modulių plokštėms. Šiuo metu dirbame ties sprendimu, leidžiančiu elektros perteklių tiekti į elektros tinklą. Kai tik turėsime galutinį sprendimą, apie jį pranešime.


Ar galima įkrauti akumuliatorių naudojant boilerį Fothermo?

Ne, tai neįmanoma.
Prijungtą 12V / 24V akumuliatorių gali iškrauti pats boileris. Akumuliatoriaus pats boileris nekrauna.


Ar galima nukalkinti vandens šildytuvą Fothermo?

Taip. Norėdami tai padaryti, atidarykite boilerio flanšą apatinėje pusėje po dangteliu. Tada boilerio vidų galima nuvalyti drėgna šluoste. Daugiau nieko nereikia. Kalkių nuosėdoms pašalinti nenaudokite acto valiklio ar smailių daiktų.


Kaip montuojamas vandens šildytuvas Fothermo?

Fotovoltinis boileris montuojamas ant sienos kaip ir bet kuris kitas. Norėdami patys gaminti karštą vandenį, tiesiog prijunkite saulės modulius prie vandens šildytuvo. Tai užtrunka kelias sekundes. O dabar išsamesnis vadovas:
1. Boileris tvirtinamas ant tam tinkamos sienos, naudojant tinkamus varžtus. Komplekte yra boilerio pakabinimo sistema. (ne varžtai)
2. Antras žingsnis – boilerio prijungimas prie vandens tiekimo tinklo. Kaip ir bet kuris „klasikinis“ elektrinis boileris, prijungimas atliekamas 1/2 colio sriegiu.
3. Paskutiniame etape saulės moduliai prijungiami prie boilerio. Jei reikia, tarp saulės modulių ir boilerio galima naudoti ilginamąjį laidą.


Ar boilerį Fothermo galima maitinti tik per maitinimo bloką?

Taip, tai įmanoma. Tokiu atveju visa vandens šildymui reikalinga elektros energija yra paimama iš turimo elektros tinklo.


FOTHERMO partneriai:
4SUN Lithuania / GOALZERO Lithuania

.Script logo